Skip to content Skip to footer

Açık traverten taşı, doğal taşlar arasında yer alan ve sıklıkla iç ve dış mekanlarda kullanılan bir yapı malzemesidir. Özellikle mimari ve dekorasyon alanlarında tercih edilir.

Açık traverten taşı, suya doygun kireçtaşı ve mermerden oluşan bir tortul taştır. İçindeki gözenekler nedeniyle oldukça hafif bir malzemedir. Ayrıca doğal bir materyal olduğu için her biri farklıdır ve her biri kendine özgü bir yapıya sahiptir.

Açık traverten taşı, sıcak bir görünüme sahiptir ve doğal bir dokuya sahiptir. Bu nedenle, özellikle dekorasyonda tercih edilir. Açık renkli olduğu için ışığı yansıtma özelliği de vardır ve bu da mekanlara daha aydınlık bir hava kazandırır.

Açık traverten taşı, suya karşı oldukça dayanıklıdır ve özellikle banyo, mutfak ve havuz gibi ıslak alanlarda kullanılabilir. Ayrıca, iç ve dış mekanlar arasında geçişlerde de kullanılabilir.

Açık traverten taşı, birçok farklı boyutlarda ve şekillerde mevcuttur. Bu sayede, farklı tasarımlar oluşturulabilir ve dekorasyon fikirleri çeşitlendirilebilir. Ayrıca, çeşitli yüzey işlemleri yapılarak, farklı görünümler elde edilebilir.

Sonuç olarak, açık traverten taşı, doğal ve sıcak bir görünüme sahip bir yapı malzemesidir. Özellikle dekorasyon alanlarında sıkça kullanılan bu taş, dayanıklı ve çeşitli şekil ve boyut seçenekleri ile her türlü tasarıma uyum sağlayabilir.

Hakkımızda

Deneyim ve birikimleri sayesinde, sektöründe her zaman lider konumda olan firmamız, her şeyden önce uygun fiyat politikasını koruyan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir firmadır.

İletişim
Yeni adresimiz için bize ulaşabilirsiniz.
Konum

Doğal Taş © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Bursa Web Tasarım

HEMEN ARA
×