Skip to content Skip to footer

Türkiye’nin Amasya ilinde çıkarılan bir mermer türüdür. Bu taş, krem rengi bir arka plan üzerinde ince kahverengi damarlarla karakterizedir. Amasya Bej Mermer, inşaat ve dekorasyon projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve özellikle iç mekanlarda zemin döşemeleri, duvar kaplamaları, merdivenler, tezgahlar ve lavabolar için popüler bir seçimdir.

Amasya Bej Mermer, doğal bir taş olduğu için her plaka farklı bir desene ve damarlanmaya sahiptir. Bu nedenle, bir projede kullanılan taş plakalarının renk tonu ve desenlerinin birbirine uygunluğu, tasarımın başarısı açısından önemlidir.

Bu taşın cilalı yüzeyi, yansıtıcı ve parlak bir görünüm sağlar. Ancak, Amasya Bej Mermeri, mermer türleri gibi asitlere, çizilmelere ve lekelere karşı hassas olabilir. Doğru bakım ve temizlik gerektirir ve ayrıca yüksek trafikli alanlarda kullanılmak isteniyorsa, dayanıklılık açısından bir uzmana danışmak önemlidir.

Hakkımızda

Deneyim ve birikimleri sayesinde, sektöründe her zaman lider konumda olan firmamız, her şeyden önce uygun fiyat politikasını koruyan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir firmadır.

İletişim
Yeni adresimiz için bize ulaşabilirsiniz.
Konum

Doğal Taş © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Bursa Web Tasarım

HEMEN ARA
×